Hakkımızda

Şirketimiz bir aile şirketi olup 1890 yılında büyük dedelerimiz tarafından kurulmuş geleneksel bir şirkettir .4, kuşak olarak BİŞKİN HAŞHAŞ ÜRÜNLERİ adıyla ticari hayatını sürdürmektedir. Doğal olarak üretilen haşhaş işlenerek gıda sektöründe kullnılabilir hale getirilmektedir .

 

Afyonkarahisar'da üretilen haşhaşın lezzetinin ve emsalsiz olmasının en önemli etkeni, bölgenin kendine has iklim ve toprak yapısıdır. Haşhaş ezmesi üretiminde ve üretim için gerekli olan hammaddelerin yetiştirilmesinde de bölgeye mahsus olan bu doğal yapı önemli bir ayrıcalık sağlamaktadır.Bişkin haşhaş olarak afyonda sayılı fırma arasında bulunmaktayız. İnsan ve insan emeğini daima ön planda tuttuk,değerinibildik.Ürün alırken çiftcimizin zarar görmemesini,kar sağlamasını ilke edinerek dürüstce bu güne kadargeldik.

 

Aldımız ürünleri geleneksel tadın en iyisini sunabilmek için ustalımızı geçmişten gelen tecrübe ile birleştirdik hamur işlerine,kahvaltılara,yemeklere ve tatlılara kattığı lezzet ve iştah açıcı mis kokusu dayanılmaz ve vazgeçilmez lezzet partnerini üretmeye devam ediyoruz.

© 2016 Bişkin Haşhaş. Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım ve Geliştirme Progela